Общинска избирателна комисия Сливен


РЕШЕНИЕ
№ 470-МИ/НР
Сливен, 07.10.2015

ОТНОСНО: График за предаване на 24.10.2015 г. на изборните книжа и материали на СИК за произвеждане на избори за общински съветници и за кметове и за национален референдум на 25 октомври 2015 г.

Постъпил е график от Община – Сливен с вх.№ 252 от 07.10.2015 г. за предаване на 24.10.2015 г. на изборните книжа и материали на СИК за произвеждане на избори за общински съветници и за кметове и за национален референдум на 25 октомври 2015 г.

На основание чл. 87, ал. 1, т. 1 на на ОИК - Сливен,

Р Е Ш И:

УТВЪРЖДАВА график за предаване на 24.10.2015 г. на изборните книжа и материали на СИК на територията на община Сливен по направления от Сливен до населените места, както следва:

І. ПЪРВО НАПРАВЛЕНИЕ – тръгване 8.00 ч. от общината

  1. ВЪГЛЕН                               08.45                                      138
  2. БЯЛА                                   09.00                                      139 и 140
  3. НОВАЧЕВО                           09.30                                      137
  4. ГРАДСКО                              09.45                                      136
  5. Изгрев                                 10.30                                      132
  6. БОЖЕВЦИ                            10.45                                      133
  7. СРЕДОРЕК                            11.00                                      134
  8. СТАРА РЕКА                         11.30                                       131
  9. ЗАЙЧАРИ                             12.00                                      135

Общо: 9 населени места; 10 избирателни секции

Кола ПЕЖО БОКСЕР № СН 28-82 СС;

Шофьор:ДИМИТЪР ИВАНОВ     

ОИК: ДИМИТЪР ВЪНДЕВ

Общинска администрация: ЗЮЛФИЕ РУСЕВА

            ІІ. ВТОРО   НАПРАВЛЕНИЕ – тръгване в 8.00 ч. от общината

  1. Крушаре                         08.30                                      168 и 169
  2. Чокоба                           09.30                                      163
  3. Бозаджии                       09.45                                      158
  4. Скобелево                      10.00                                      159
  5. Биково                           10.30                                      157
  6. Кермен                          10.45                                      160, 161 и 162
  7. мЛАДОВО                       11,30                                      156
  8. КОВАЧИТЕ                      12,00                                     152

                        Общо: 8 населени места; 11 избирателни секции

                        Кола: СИТРОЕН ДЖЪМПЕР № СН 30-31 СС  

                   Шофьор:ВАЛЕНТИН МАРКОВ                 

                   ОИК: РОСИЦА КОЛЕВА

         Общ.администрация: МИГЛЕНА ИВАНОВА

            ІІІ. ТРЕТО НАПРАВЛЕНИЕ – тръгване в 8.00 часа от общината

  1. ЧИНТУЛОВО                         08.30                                     141
  2. МАЛКО ЧОЧОВЕНИ               08.45                                     142
  3. ГАВРАИЛОВО                       09.00                                     144 И 145
  4. ГОЛЯМО ЧОЧОВЕНИ             09.45                                      143
  5. СЕЛИМИНОВО                      10.00                                      146 И 147
  6. БИНКОС                              10.30                                      148
  7. СТРУПЕЦ                             11.00                                      149
  8. СТАРО СЕЛО                        11.30                                      150
  9. ЗЛАТИ ВОЙВОДА                 12.00                                      151

                        Общо: 9 населени места ; 11 избирателни секции

                        Кола: ФОРД ТРАНЗИТ № СН 44-54 НС  

           Шофьор:                                          

ОИК: РОСИЦА ТОДОРОВА

                     Общ. администрация: ТАНЯ НИКОЛОВА

  1. I ЧЕТВЪРТО НАПРАВЛЕНИЕ - тръгване 8.00 часа от общината
  2. Камен                                     08.30                          170
  3. Жельо войвода                       09.00                         171, 172 и 173
  4. Блатец                                    09.30                          179
  5. Драгоданово                           10.00                          180
  6. Трапоклово                             10.30                          181
  7. Горно Александрово                10.45                          182
  8. Глушник                                 11.00                          178
  9. Калояново                              11.30                          177
  10. Тополчане                              12.00                          174, 175 и 176

                        Общо:9 населени места; 13 избирателни секции

                        Кола МАЗДА № СН 00-88 СН;

           Шофьор: ДОНЧО АПОСТОЛОВ                        

ОИК: ПЕПА МИТЕВА

Общинска администрация: ВАНЯ ДРУМЕВА

    

  1. ПЕТО НАПРАВЛЕНИЕ - тръгване 8.00 часа от общината
  2. ГЕРГЕВЕЦ                             8.30                                         167
  3. САМУИЛОВО                         8.45                                        165 И 166
  4. ПАНАРЕТОВЦИ                      09.15                                      154
  5. ГЛУФИШЕВО                         09.30                                      164
  6. НИКОЛАЕВО                         10.00                                      155
  7. МЕЧКАРЕВО                         10.30                                      153

                        Общо:6 населени места; 7 избирателни секции

                        Кола РЕНО ТРАФИК № СН 86-20 ВВ;

                   Шофьор:ЙОРДАН ГОЧЕВ

                        ОИК: ЕЛЕОНОРА КУЛИШЕВА

                        Общинска администрация: ЛЕНА БАЕВА

            VІ. ШЕСТО НАПРАВЛЕНИЕ – тръгване 8.00 часа от общината

           

  1. Сотиря                                    08.30                          127 и 128
  2. Ичера                                     09.30                          129
  3. Раково                                    10.30                          130

                        Общо: 3 населени места ;4 избирателни секции

                        Кола ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР № СН 00-60 СА;    

         Шофьор: НИКОЛАЙ НИКОЛОВ

                        ОИК: ЛЪЧЕЗАР ДОЙЧЕВ

                        Общинска администрация: НАНКА ДОБРЕВА

VІІ. НАПРАВЛЕНИЯ ЗА СИК В ГРАД СЛИВЕН

 

  1. 14.00 часа от 001 до 025 избирателна секция
  2. 14.30 часа от 026 до 052 избирателна секция
  3. 15.00 часа от 053 до 080 избирателна секция
  4. 15.30 часа от 081 до 106 избирателна секция
  5. 16.00 часа от 107 до 126 и от 183 до 185

избирателна секция

            ОИК: МАРИЯ ЧОМПОВА, ЛЮБОМИР ЗАХАРИЕВ, ФАТМЕ МУСТАФОВА, СЕВДА ОСМАНОВА, СТЕЛЛИ СТЕФАНОВА, ВИОЛЕТА КАЛЧЕВА И ПЕТЯ РУМЕНОВА

            Общинска администрация:

              1. Станка Тачева
              2. Стайка Николова
              3. Вяра Узунова
              4. Величка Пантелеева
              5. Росица Петкова 

Решението на ОИК-Сливен подлежи на обжалване пред ЦИК в тридневен срок от обявяването му.

Председател: Росица Василева Тодорова

Секретар: Фатме Фикретова Мустафова

* Публикувано на 07.10.2015 в 15:13 часа

Календар

Решения

  • № 695-МИ / 22.04.2019

    относно: Предсрочно прекратяване пълномощията на общински съветник в Общински съвет- гр. Сливен и обявяване за избран за общински съветник в Общински съвет -гр.Сливен следващия кандидат от листата на КП „БСП лява България“

  • № 694-МИ / 04.01.2019

    относно: Заявление с вх. № 582/ 03.01.2019 г. по описа на ОИК- Сливен от Силвия Господинова Маринова- общински съветник в Общински съвет – Сливен от листата на ПП ГЕРБ по силата на Решение № 690-МИ от 07.07.2016 г. на ОИК – Сливен, постъпило чрез Председателя на Общински съвет-Сливен, с което същата подава оставка като общински съветник и на основание чл.30, ал.4, т.3 от ЗМСМА желае предсрочно прекратяване на пълномощията му като общински съветник.

  • № 693-МИ / 08.06.2018

    относно: Заявление с вх. № 580/ 07.06.2018 г. по описа на ОИК- Сливен от Минчо Росенов Афузов - общински съветник в Общински съвет – Сливен от листата на ПП БСП по силата на Решение № 626-МИ от 27.10.2015 г. на ОИК – Сливен, постъпило чрез Председателя на Общински съвет-Сливен, с което същият подава оставка като общински съветник и на основание чл.30, ал.4, т.3 от ЗМСМА желае предсрочно прекратяване на пълномощията му като общински съветник.

всички решения