Кмет на кметство

Биково

  • 4. Антон Маринов Господинов
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 8. Таня Петрова Георгиева
    ПП ГЕРБ
  • 18. Дора Велева Стоянова
    ЕДИННИ ЗА СЛИВЕН
  • 19. МАРИЯ РОСЕНОВА МИХАЙЛОВА
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 22. СТОЯН ДИНЕВ БОРИСОВ
    "ДВИЖЕНИЕ ОБЕДИНЕНИ РЕГИОНИ"-ДОР
  • 26. Гергана Михайлова Тонева
    Движение 21

Бинкос

  • 4. Иванка Дечева Драганова
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 7. Александър Желев Григоров
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/
  • 8. Заличен
    ПП ГЕРБ
  • 16. Йорданка Димитрова Попова
    ПП АТАКА
  • 18. Йордан Панайотов Димчев
    ЕДИННИ ЗА СЛИВЕН
  • 19. МИНКО ИВАНОВ БАНКОВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

Блатец

  • 6. Дарина Андонова Данева
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 8. Красимир Господинов Динев
    ПП ГЕРБ
  • 16. Димитър Стефанов Димитров
    ПП АТАКА
  • 19. Божан Стойчев Божилов
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 26. Антон Димитров Драгиев
    Движение 21
  • 28. Марияна Миткова Симеонова
    ВМРО-СВЕТИ ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ

Божевци

  • 1. Стоянка Николова Станева
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
  • 8. Петър Христов Ямаков
    ПП ГЕРБ
  • 19. ХРИСТО ГЕНЧЕВ СТЕФАНОВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 24. Петко Стоянов Петков
    Движение за права и свободи-ДПС

Бяла

  • 1. Пламен Тодоров Петров
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
  • 4. Григор Стефанов Стефанов
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 8. Вълко Тенев Кисьов
    ПП ГЕРБ
  • 18. Иван Петров Мудев
    ЕДИННИ ЗА СЛИВЕН
  • 19. ЖЕЛЮ ЯНКОВ ЖЕЛЕВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 26. Пламена Огнянова Иванова
    Движение 21
  • 28. Боян Феодоров Стоянов
    ВМРО-СВЕТИ ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ

Въглен

  • 8. Кадрин Салиев Мустафов
    ПП ГЕРБ
  • 19. АХМЕД МУСТАНОВ ЯКУБОВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 24. Фикри Исмаилов Хюсеинов
    Движение за права и свободи-ДПС

Гавраилово

  • 1. Петя Петрова Органтзи
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
  • 4. Николай Петров Беленски
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 8. Димитър Андонов Андреев
    ПП ГЕРБ
  • 18. Тянка Петрова Петкова
    ЕДИННИ ЗА СЛИВЕН
  • 19. Иван Георгиев Христов
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 20. Славка Пейчева Сярова
    КОАЛИЦИЯ "СЪЮЗ ЗА СЛИВЕН"
  • 22. СТЕЛА ГЕОРГИЕВА АТАНАСОВА
    "ДВИЖЕНИЕ ОБЕДИНЕНИ РЕГИОНИ"-ДОР
  • 26. Веселин Георгиев Йорданов
    Движение 21

Гергевец

  • 6. Деню Николов Денев
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 7. Никола Проданов Кънев
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/
  • 8. Тодор Димитров Тодоров
    ПП ГЕРБ
  • 18. Мая Стефанова Стоянова
    ЕДИННИ ЗА СЛИВЕН
  • 19. МИХАИЛ ИВАНОВ СТОЯНОВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

Глуфишево

  • 2. Петър Тодоров Андонов
    Политическа партия Движение Напред България
  • 4. Диана Иванова Камбурова
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 8. Пенка Кунева Иванова
    ПП ГЕРБ
  • 16. Катя Митева Василева
    ПП АТАКА
  • 19. Йорданка Йорданова Иванова
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 20. Маргарита Славова Хисапчиева
    КОАЛИЦИЯ "СЪЮЗ ЗА СЛИВЕН"
  • 22. ИВАН МИТЕВ БЕЛЕНСКИ
    "ДВИЖЕНИЕ ОБЕДИНЕНИ РЕГИОНИ"-ДОР
  • 27. Курти Иванов Куртев
    Партия ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ
  • 28. Динко Русев Динев
    ВМРО-СВЕТИ ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ

Глушник

  • 4. Петър Димов Митев
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 8. Дженко Михов Стойков
    ПП ГЕРБ
  • 16. Божил Жечев Божилов
    ПП АТАКА
  • 17. Златко Дамянов Андреев
    Политически клуб „Екогласност”
  • 19. Димитър Петков Петков
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 28. Дончо Маринов Андонов
    ВМРО-СВЕТИ ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ

Голямо Чочовени

  • 4. Георги Янев Черкезов
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 8. Екатерина Георгиева Христова
    ПП ГЕРБ
  • 19. ЯНКО ДИМИТРОВ УЗУНОВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

Горно Александрово

  • 1. Марийка Стоянова Кунева
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
  • 2. Георги Райков Вълев
    Политическа партия Движение Напред България
  • 8. Мария Георгиева Димитрова
    ПП ГЕРБ
  • 20. Петър Недков Костадинов
    КОАЛИЦИЯ "СЪЮЗ ЗА СЛИВЕН"
  • 24. Събин Стоянов Михалев
    Движение за права и свободи-ДПС

Градско

  • 4. Хасан Юсеинов Халилов
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 7. Мурад Салимов Караманов
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/
  • 8. Неджатин Салимов Азисов
    ПП ГЕРБ
  • 19. ГЕОРГИ ДОБРЕВ ГЕОРГИЕВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 24. Юсмен Юсмен Али
    Движение за права и свободи-ДПС

Драгоданово

  • 1. Веселин Димитров Вълев
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
  • 6. Росен Димитров Димитров
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 7. Стойко Атанасов Забунов
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/
  • 8. Железчо Атанасов Кондев
    ПП ГЕРБ
  • 18. Стефан Николов Петров
    ЕДИННИ ЗА СЛИВЕН
  • 19. Станчо Симеонов Станчев
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 22. ИВАН РАЙНОВ ИВАНОВ
    "ДВИЖЕНИЕ ОБЕДИНЕНИ РЕГИОНИ"-ДОР
  • 26. Железчо Атанасов Железчев
    Движение 21

Желю войвода

  • 4. Иван Йорданов Куртев
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 6. Заличен
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 7. Йорданка Димитрова Кънева
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/
  • 8. Стоян Пенков Генов
    ПП ГЕРБ
  • 18. Пеньо Вичев Атанасов
    ЕДИННИ ЗА СЛИВЕН
  • 19. БОГДАН ГЕОРГИЕВ ЙОРДАНОВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 22. ЖЕКО ИВАНОВ МАРИНОВ
    "ДВИЖЕНИЕ ОБЕДИНЕНИ РЕГИОНИ"-ДОР
  • 26. Ивелина Александрова Тодорова
    Движение 21
  • 28. Веселина Андонова Чапанова
    ВМРО-СВЕТИ ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ

Злати войвода

  • 4. Васко Колев Тенев
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 8. Емил Стоилов Митев
    ПП ГЕРБ
  • 19. СТОЯН ВЪЛКОВ ТЕНЕВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 22. МИЛЧО СЪБЕВ МИНЧЕВ
    "ДВИЖЕНИЕ ОБЕДИНЕНИ РЕГИОНИ"-ДОР

Изгрев

  • 8. Стефан Георгиев Кафеджиев
    ПП ГЕРБ
  • 19. ОСМАН АЛИЕВ ОСМАНОВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 24. Денислав Красимиров Ангелов
    Движение за права и свободи-ДПС

Ичера

  • 4. Тончо Събев Мокрев
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 8. Марийка Стефанова Иванова
    ПП ГЕРБ
  • 18. Васил Пенев Тодоров
    ЕДИННИ ЗА СЛИВЕН
  • 19. ИВАНКА СЛАВОВА КОРТЕЗОВА
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 28. Галин Грозчев Ганев
    ВМРО-СВЕТИ ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ

Калояново

  • 4. Мариана Русчева Стефанова
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 8. Донка Тодорова Петрова
    ПП ГЕРБ
  • 10. Недялко Димитров Андонов
    ПП Политическо движение ЕВРОРОМА
  • 19. Михаил Стефанов Иванов
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 26. Стоянка Захариева Черкезова
    Движение 21
  • 28. Стефан Жеков Стефанов
    ВМРО-СВЕТИ ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ

Камен

  • 4. Стойко Петков Стойков
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 6. Божил Илиев Монев
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 8. Николай Иванов Панайотов
    ПП ГЕРБ
  • 18. Йордан Георгиев Василев
    ЕДИННИ ЗА СЛИВЕН
  • 19. СТОЯН ПЕТКОВ АТАНАСОВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 22. ЙОРДАН ЖЕЛЯЗКОВ ТОДОРОВ
    "ДВИЖЕНИЕ ОБЕДИНЕНИ РЕГИОНИ"-ДОР

Кермен

  • 1. Кънчо Стоянов Русев
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
  • 4. Павлина Димитрова Славчева
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 6. Слав Михайлов Славов
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 7. Живко Тенев Жечев
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/
  • 8. Николай Петров Колев
    ПП ГЕРБ
  • 19. ИРИНА КОЛЕВА ДЕЧЕВА
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 22. ИВАН СТЕФАНОВ ВЪЛЧАНСКИ
    "ДВИЖЕНИЕ ОБЕДИНЕНИ РЕГИОНИ"-ДОР
  • 27. Красимир Петков Йорданов
    Партия ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

Ковачите

  • 4. Олга Тодорова Хаджийска
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 8. Слав Георгиев Славов
    ПП ГЕРБ
  • 18. Веселин Ангелов Василев
    ЕДИННИ ЗА СЛИВЕН
  • 19. Стоян Атанасов Загоров
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 20. Антон Стефков Андонов
    КОАЛИЦИЯ "СЪЮЗ ЗА СЛИВЕН"
  • 22. ПАВЛИН ЛЮБОМИРОВ ПЕТРОВ
    "ДВИЖЕНИЕ ОБЕДИНЕНИ РЕГИОНИ"-ДОР
  • 26. Георги Стефков Овчаров
    Движение 21
  • 28. Христо Динев Динев
    ВМРО-СВЕТИ ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ

Крушаре

  • 4. Янка Петрова Стойкова
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 6. Константин Георгиев Стефанов
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 7. Ненчо Борисов Ненчев
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/
  • 8. Димо Василев Станков
    ПП ГЕРБ
  • 18. Атанас Михайлов Колев
    ЕДИННИ ЗА СЛИВЕН
  • 19. Пеню Стойчев Дичев
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 20. Нина Стоянова Георгиева
    КОАЛИЦИЯ "СЪЮЗ ЗА СЛИВЕН"
  • 22. ПЛАМЕН ПЕТРОВ ПЕТРОВ
    "ДВИЖЕНИЕ ОБЕДИНЕНИ РЕГИОНИ"-ДОР
  • 26. Николина Великова Колева
    Движение 21

Малко Чочовени

  • 4. Добри Димитров Георгиев
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 6. Петър Русев Кънев
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 8. Стоянка Петкова Кондакова
    ПП ГЕРБ
  • 16. Митко Ангелов Атанасов
    ПП АТАКА
  • 19. МИХАЙЛ ВЪЛЧЕВ ГЕОРГИЕВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 22. ВЕСКА СТОЙКОВА ПЕТРОВА
    "ДВИЖЕНИЕ ОБЕДИНЕНИ РЕГИОНИ"-ДОР

Мечкарево

  • 8. Георги Тодоров Стоянов
    ПП ГЕРБ
  • 19. Надежда Димитрова Янчева
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

Младово

  • 4. Петьо Георгиев Петков
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 8. Николай Йорданов Жечев
    ПП ГЕРБ
  • 19. Димка Илиева Славова
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 27. Атанас Иванов Атанасов
    Партия ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

Николаево

  • 4. Стефан Тонев Ганчев
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 8. Коста Димитров Костов
    ПП ГЕРБ
  • 18. Величка Стоянова Тодорова
    ЕДИННИ ЗА СЛИВЕН
  • 19. ДАНКА ГЕОРГИЕВА КЪНЕВА
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 26. Галина Стоянова Стоянова
    Движение 21
  • 28. Красимир Стоянов Панайотов
    ВМРО-СВЕТИ ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ

Новачево

  • 4. Хаккъ Османов Гавазов
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 8. Исмаил Салимов Хасанов
    ПП ГЕРБ
  • 24. Редви Хасанов Ходжев
    Движение за права и свободи-ДПС

Панаретовци

  • 4. Димитър Стамов Стамов
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 8. Веселина Иванова Миланова
    ПП ГЕРБ
  • 18. Галина Иванова Георгиева
    ЕДИННИ ЗА СЛИВЕН
  • 19. СТАНИМИР ХРИСТОВ ВАСИЛЕВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

Самуилово

  • 2. Янко Костов Янков
    Политическа партия Движение Напред България
  • 4. Веселин Кръстев Василев
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 6. Радостина Николова Кузманова
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 7. Панайот Костадинов Папалезов
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/
  • 8. Пламена Косева Костадинова
    ПП ГЕРБ
  • 9. Йорданка Сандева Драгиева
    ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ
  • 19. АТАНАС ТЕНЕВ МИТЕВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 22. ЯНИ ХРИСТОВ НИКОЛОВ
    "ДВИЖЕНИЕ ОБЕДИНЕНИ РЕГИОНИ"-ДОР
  • 26. Елена Неделчева Василева
    Движение 21

Селиминово

  • 2. Пенка Миткова Димитрова
    Политическа партия Движение Напред България
  • 4. Катя Стоянова Попинска
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 8. Стоян Енчев Добрев
    ПП ГЕРБ
  • 18. Силвия Дякова Плачкова
    ЕДИННИ ЗА СЛИВЕН
  • 19. ТОДОР ДАНЧЕВ ТОДОРОВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 22. ПЕТЪР ХРИСТОВ ПЕТРОВ
    "ДВИЖЕНИЕ ОБЕДИНЕНИ РЕГИОНИ"-ДОР

Скобелево

  • 8. Стефан Славов Стефанов
    ПП ГЕРБ
  • 18. Господин Николов Господинов
    ЕДИННИ ЗА СЛИВЕН
  • 19. СТЕФКО СЛАВОВ ПЕНЕВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 26. Иван Славов Стефанов
    Движение 21

Сотиря

  • 6. Иван Тодоров Иванов
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 8. Йордан Василев Христов
    ПП ГЕРБ
  • 9. Живко Иванов Стоянов
    ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ
  • 10. Георги Йорданов Павлов
    ПП Политическо движение ЕВРОРОМА
  • 16. Йордан Борисов Йорданов
    ПП АТАКА
  • 18. Мариян Стоянов Иванов
    ЕДИННИ ЗА СЛИВЕН
  • 19. ДИМЧО ПЕТРОВ ГЕОРГИЕВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 20. Парушка Стефанова Кисьова
    КОАЛИЦИЯ "СЪЮЗ ЗА СЛИВЕН"
  • 22. ВЕЛИКО СТЕФАНОВ ТОДОРОВ
    "ДВИЖЕНИЕ ОБЕДИНЕНИ РЕГИОНИ"-ДОР
  • 24. Панчо Ганчев Александров
    Движение за права и свободи-ДПС
  • 26. Иван Стойков Стойков
    Движение 21
  • 27. Димитър Иванов Андонов
    Партия ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

Средорек

  • 4. Фатме Салиева Мустафова
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 8. Исуф Мехмедов Исуфов
    ПП ГЕРБ
  • 19. АПТУЛА ИСУФОВ МЕХМЕДОВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 24. Мустафа Салиев Даудов
    Движение за права и свободи-ДПС
  • 28. Марияна Георгиева Салиева
    ВМРО-СВЕТИ ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ

Стара река

  • 4. Цанко Стефанов Стефанов
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 8. Кина Стефанова Йорданова
    ПП ГЕРБ
  • 18. Иван Иванов Дончев
    ЕДИННИ ЗА СЛИВЕН
  • 19. СТЕФАН ЦАНЕВ СТЕФАНОВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 26. Христо Динков Христов
    Движение 21

Старо село

  • 1. Теодора Дончева Стоянова
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
  • 8. Магдалена Атанасова Димитрова
    ПП ГЕРБ
  • 19. АНКА ТОДОРОВА ДРУМЕВА
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 26. Румяна Василева Димитрова
    Движение 21

Струпец

  • 4. Тодор Христов Тодоров
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 8. Христо Стойчев Башалов
    ПП ГЕРБ
  • 19. РАНДИ НЕДЕЛЧЕВ РАНДЕВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 26. Йордан Георгиев Георгиев
    Движение 21

Тополчане

  • 4. Стоян Иванов Стоянов
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 7. Костадин Николов Илиев
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/
  • 8. Петър Илиев Илиев
    ПП ГЕРБ
  • 9. Митко Демирев Господинов
    ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ
  • 19. СТОЯНКА БАНОВА ТОДОРОВА
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 20. Звездомира Станиславова Бъзева
    КОАЛИЦИЯ "СЪЮЗ ЗА СЛИВЕН"
  • 22. ИВАН ВАСИЛЕВ ТАНЕВ
    "ДВИЖЕНИЕ ОБЕДИНЕНИ РЕГИОНИ"-ДОР
  • 24. Жельо Илиев Николов
    Движение за права и свободи-ДПС
  • 26. Станимира Иванова Иванова
    Движение 21

Трапоклово

  • 4. Ива Станиславова Иванова-Гикова
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 6. Румяна Иванова Димитрова
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 8. Иван Иванов Желязков
    ПП ГЕРБ
  • 19. КИРИЛ АТАНАСОВ КИРОВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 22. КРЪСТЮ КОНДЕВ ГЕОРГИЕВ
    "ДВИЖЕНИЕ ОБЕДИНЕНИ РЕГИОНИ"-ДОР
  • 26. Стефан Ненчев Илиев
    Движение 21

Чинтулово

  • 1. Заличен
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
  • 4. Андон Русев Андонов
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 7. Стефан Енчев Симеонов
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/
  • 8. Иван Илиев Щилиянов
    ПП ГЕРБ
  • 19. ХРИСТО КОЛЕВ ГАНЕВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 20. Добрин Василев Николов
    КОАЛИЦИЯ "СЪЮЗ ЗА СЛИВЕН"
  • 22. Георги Йорданов Байрактаров
    "ДВИЖЕНИЕ ОБЕДИНЕНИ РЕГИОНИ"-ДОР
  • 24. Михаил Андонов Петров
    Движение за права и свободи-ДПС
  • 26. Димитър Атанасов Узунов
    Движение 21
  • 27. Марияна Николаева Хаджиева
    Партия ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ
  • 28. Петя Александрова Гинчева
    ВМРО-СВЕТИ ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ

Чокоба

  • 4. Георги Йорданов Георгиев
    НАРОДЕН СЪЮЗ
  • 7. Пенка Петкова Хисапчиева
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/
  • 8. Димитър Димитров Кънев
    ПП ГЕРБ
  • 18. Мариан Василев Маринов
    ЕДИННИ ЗА СЛИВЕН
  • 19. РУСИ КЪНЕВ НЕНЧЕВ
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 22. ГЕОРГИ СТЕФАНОВ ГЕОРГИЕВ
    "ДВИЖЕНИЕ ОБЕДИНЕНИ РЕГИОНИ"-ДОР
  • 26. Денка Иванова Василева
    Движение 21

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930

Решения

  • № 695-МИ / 22.04.2019

    относно: Предсрочно прекратяване пълномощията на общински съветник в Общински съвет- гр. Сливен и обявяване за избран за общински съветник в Общински съвет -гр.Сливен следващия кандидат от листата на КП „БСП лява България“

  • № 694-МИ / 04.01.2019

    относно: Заявление с вх. № 582/ 03.01.2019 г. по описа на ОИК- Сливен от Силвия Господинова Маринова- общински съветник в Общински съвет – Сливен от листата на ПП ГЕРБ по силата на Решение № 690-МИ от 07.07.2016 г. на ОИК – Сливен, постъпило чрез Председателя на Общински съвет-Сливен, с което същата подава оставка като общински съветник и на основание чл.30, ал.4, т.3 от ЗМСМА желае предсрочно прекратяване на пълномощията му като общински съветник.

  • № 693-МИ / 08.06.2018

    относно: Заявление с вх. № 580/ 07.06.2018 г. по описа на ОИК- Сливен от Минчо Росенов Афузов - общински съветник в Общински съвет – Сливен от листата на ПП БСП по силата на Решение № 626-МИ от 27.10.2015 г. на ОИК – Сливен, постъпило чрез Председателя на Общински съвет-Сливен, с което същият подава оставка като общински съветник и на основание чл.30, ал.4, т.3 от ЗМСМА желае предсрочно прекратяване на пълномощията му като общински съветник.

всички решения