Местна коалиция БАСТА (БАСТА,ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ„АЛ. СТАМБОЛИЙСКИ“)

Застъпници на кандидатската листа на съответната партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет№ на удостоверение
ЕЛЕОНОРА МАРИНОВА МАРИНОВА1/22.10.2019
ДОНИКА ВАСИЛЕВА ГЕОРГИЕВА2/22.10.2019
ЖАНЕТА АНГЕЛОВА ХРИСТОВА3/22.10.2019
МАРИЯ АТАНАСОВА ВАСИЛЕВА4/22.10.2019
ГАЛЯ ЙОРДАНОВА ГЕОРГИЕВА5/22.10.2019
АТАНАС ГЕОРГИЕВ АТАНАСОВ6/22.10.2019
ХРИСТО АЛЕКСАНДРОВ НЕНЧЕВ7/22.10.2019
НАСЯ ПЕТКОВА ДАНЕВА8/22.10.2019
ВЕСКА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА9/22.10.2019
СТАНИМИРА САВОВА ПАШАМОВА10/22.10.2019
ЖИВКА ВАСИЛЕВА КАРАИВАНОВА11/22.10.2019
АНДОН НИКОЛОВ АНДОНОВ12/22.10.2019
ПЕТЯ ДЯНОВА ПАНЧЕВА13/22.10.2019
МАРИЯ ЩИЛИЯНОВА НИКОВА14/22.10.2019
ВАЛЕНТИНА РАЧКОВА ДИМОВА15/22.10.2019
ДАНИЕЛА ХРИСТОВА ГЕОРГИЕВА16/22.10.2019
КЕРАНКА МИНЧЕВА ВЪЛКОВА17/22.10.2019
ТЕМЕНУГА ХРИСТОВА МАНОЛОВА18/22.10.2019
ВАНЯ СТОЙЧЕВА ИВАНОВА19/22.10.2019
НИКОЛАЙ ИВАНОВ КОЛЕВ20/22.10.2019
МИХАИЛ ВАЛЕНТИНОВ СПАХИЙСКИ21/22.10.2019
МАРИЯ ПЕТРОВА ДОМУСЧИЕВА22/22.10.2019
ЗЛАТИНА ЖЕЛЯЗКОВА ИЛИЕВА23/22.10.2019
ИВАНКА ДЕЧЕВА ДРАГАНОВА24/22.10.2019
ДИМИТЪР ХРИСТОВ ГАНЧЕВ25/22.10.2019
МИХАИЛ НИКОЛАЕВ АТАНАСОВ26/22.10.2019
ЕЛЕНКА ИВАНОВА ТОДОРОВА27/22.10.2019
РАДОСТИНКА НЕДЕЛЧЕВА КОСТОВА28/22.10.2019
ЗДРАВКА ХРИСТОВА ХРИСТОВА29/22.10.2019
МАРГАРИТА АЛЕКСАНДРОВА СПАСОВА30/22.10.2019
МАРИЯ СТЕФАНОВА ДИНЕВА31/22.10.2019
ПАСКО ДИМОВ СПАСОВ32/22.10.2019
МАРИЕТА ДИМИТРОВА ПЕТРОВА33/22.10.2019
ДИМИТЪР СЛАВОВ РАШКОВ34/22.10.2019
СТОЯН СТОЯНОВ КРЪСТЕВ35/22.10.2019
ДИМИТЪР ИВАНОВ ДИМИТРОВ36/22.10.2019
ИВАНКА ГОСПОДИНОВА МИХАЙЛОВА37/22.10.2019
ПЕЮ НИКОВ КАРАПЕЕВ38/22.10.2019
МАРА ИВАНОВА МИТЕВА - анулиран39/22.10.2019
КАЛИНКА ИЛИЕВА ИЛИЕВА40/22.10.2019
НЕДЯЛКА СТЕФАНОВА ВИДЕВА41/22.10.2019
ЙОРДАНКА ПРОДАНОВА СТАНЕВА42/22.10.2019
БОЖАНКА СПАСОВА ТЕНЕВА43/22.10.2019
ДОНКА ИЛИЕВА ЧАКАЛОВА44/22.10.2019
ВЕСЕЛА АНДРЕЕВА КАЦАРОВА45/22.10.2019
МАРИЯНА МИТКОВА МАРКОВА46/22.10.2019
ТОДОР ГЕОРГИЕВ ТОДОРОВ47/22.10.2019
ПЕНЮ ИВАНОВ ПЕНЕВ48/22.10.2019
КИНА ЙОРДАНОВА ЕНЧЕВА49/22.10.2019
ДИЯНА НИКОЛАЕВА ПЕЕВА50/22.10.2019
ГАЛИНА СТОЯНОВА ГОСПОДИНОВА51/22.10.2019
ГОСПОДИНКА ГОСПОДИНОВА НИКОЛОВА52/22.10.2019
ПЕНКО КЪНЧЕВ ГОСПОДИНОВ53/22.10.2019
ИВАН ГЕОРГИЕВ ПАНГАЛОВ54/22.10.2019
ЦВЕТЕЛИНА ТОДОРОВА ПАНГАЛОВА55/22.10.2019
МИЛЕНА ИВАНЧЕВА НИКОЛОВА56/22.10.2019
ЙОРДАН ИВАНОВ ЙОРДАНОВ57/22.10.2019
ДЕЧО НИКОЛОВ ДЕЧЕВ58/22.10.2019
КРАСЕН АТАНАСОВ ЖЕЛЕВ59/22.10.2019
РАДКА ДИЧЕВА ЖЕЛЕВА60/22.10.2019
РЕНЕТА ВЛАДКОВА АТАНАСОВА61/22.10.2019
ПЛАМЕН ГЕНОВ ПЕНКОВ62/22.10.2019
ГЕНЧО ДИМИТРОВ ГЕОРГИЕВ63/22.10.2019
ХРИСТО ПЕТРОВ КАРАГЬОЗОВ64/22.10.2019
КРАСИМИРА ИВАНОВА БАКАЛОВА65/22.10.2019
ЖИВКО ХРИСТОВ ВАСИЛЕВ66/22.10.2019
ИВЕЛИНА АНДОНОВА СТЕФАНОВА67/22.10.2019
ВЕСКА АНГЕЛОВА ПАВЛОВА68/22.10.2019
ТОНЬО СТОЯНОВ ИВАНОВ69/22.10.2019
ВАЛЕНТИН ВАЛЕРИЕВ ТЕНЕВ70/22.10.2019
СЛАВКА ГЕОРГИЕВА СЯРОВА71/22.10.2019
ВАЛЕНТИН КИРИЛОВ НЕДЕВ72/22.10.2019
ХРИСТИНА ИВАНОВА ДЮЛГЕРОВА73/22.10.2019
НАДЕЖДА СТЕФАНОВА ЯНЕВА74/22.10.2019
СЛАВКА ДИМИТРОВА ИВАНОВА75/22.10.2019
ТРЕНДАФИЛ ИВАНОВ СТОЙКОВ76/22.10.2019
МАРИЯ ИВАНОВА ИВАНОВА77/22.10.2019
СВЕТЛАНА ПЕНЕВА ИВАНОВА78/22.10.2019
ГЕОРГИ ВАСИЛЕВ ГЕОРГИЕВ79/22.10.2019
АНИФЕ ЗЮЛКЮФОВА ВАСИЛЕВА80/22.10.2019
НИКОЛАЙ ИВАНОВ ЙОРДАНОВ81/22.10.2019
МИЛАН ПЕТРОВ МИЛАНОВ82/22.10.2019
СТАНЕМИРА НИКОЛАЕВА ГЕОРГИЕВА83/22.10.2019
ЮРКА ГОСПОДИНОВА ГОСПОДИНОВА84/22.10.2019
СТЕФКА ИЛИЕВА АНГЕЛОВА85/22.10.2019
ИВАН ВИЧЕВ ВАСИЛЕВ86/22.10.2019
СТЕФКА ИВАНОВА ДАНЕВА87/22.10.2019
СТОЯНКА МАРИНОВА ГОСПОДИНОВА88/22.10.2019
СЪБКА ХРИСТОВА ЙОВЧЕВА89/22.10.2019
АНДОН ДИМИТРОВ СТЕФАНОВ90/22.10.2019
КАДРИН САЛИЕВ МУСТАФОВ91/22.10.2019
ГИНКА МИХАЙЛОВА ШАРЛАНДЖИЕВА92/22.10.2019
ТОДОРКА ЙОРДАНОВА ГЕОРГИЕВА93/22.10.2019
МАРИЙКА ВАСИЛЕВА ИЛЧЕВА94/22.10.2019
ГАНКА БОРИСОВА ГРИГОРОВА95/22.10.2019
РАДИНА ГЕНЧЕВА ТОДОРОВА96/22.10.2019
ИВАН ПЕТРОВ ИВАНОВ97/22.10.2019
РУМЯНА ЖИВКОВА ПЕТРОВА98/22.10.2019
ИРИНКА ГЕОРГИЕВА КАРАМАНОВА99/22.10.2019
ПЕНЧО ЖЕКОВ ПЕНЧЕВ100/22.10.2019
АНГЕЛ АЛЕКСАНДРОВ ДИМИТРОВ101/22.10.2019
ИВАН ДИМИТРОВ АНАСТАСОВ102/22.10.2019
ЕЛИСАВЕТА МИЛЧЕВА МЕЧКОВА103/22.10.2019
МИЛЕНА ЙОРДАНОВА СТОЯНОВА104/22.10.2019
СТАНИМИР НИКОЛОВ СТОЯНОВ105/22.10.2019
СТЕЛКА АТАНАСОВА ИВАНОВА106/22.10.2019
КРАСИМИРА МИТЕВА ГЕЦОВА107/22.10.2019
РАДОСТИНА ПЕТКОВА СТОЯНОВА108/22.10.2019
НИКОЛАЙ ТОДОРОВ ЛИПЧЕВ109/22.10.2019
ПЕНКА ДАНЕВА ЛИПЧЕВА110/22.10.2019
ЛИЛЯНА СТОЯНОВА АНДРЕЕВА111/22.10.2019
ФАТМЕ ХАСАНОВА ОСМАНОВА112/22.10.2019
КОСТАДИНКА АТАНАСОВА ИВАНОВА113/22.10.2019
МАРИЯ АДРИАНОВА МИРЧАНОВА114/22.10.2019
РАДКА ГАНЧЕВА НЯГУЛОВА115/22.10.2019
СЕВДАЛИН САБИНОВ АТАНАСОВ116/22.10.2019
ТИНА ЗАХАРИЕВА СТОЯНОВА117/22.10.2019
ДИМО СТАНИМИРОВ СТОЯНОВ118/22.10.2019
ПЕТЪР ТАШЕВ ПЕТРОВ119/22.10.2019
ЙОСИФ СТОЯНОВ СТОЯНОВ120/22.10.2019
ДАРИНА ПЕТРОВА ЙОВКОВА121/22.10.2019
ДИЯНА ТОДОРОВА ШАХЪМОВА122/22.10.2019
АНГЕЛ МИХАЙЛОВ ТИЧАЛИЕВ123/22.10.2019
СЛАВ ИВАНОВ СЛАВОВ124/22.10.2019
БОЙКА ПЕТРОВА КЪНЕВА125/22.10.2019
НИКОЛАЙ СТОЯНОВ СЪБЕВ126/22.10.2019
ИВА СТАНИСЛАВОВА ИВАНОВА-ГИКОВА127/22.10.2019
СТАНЧО ИВАНОВ ИВАНОВ128/22.10.2019
БОЖИДАР ЖЕЛЯЗКОВ ВАСИЛЕВ129/22.10.2019
ВАЛЕНТИН ПЕТРОВ ПЕТРОВ130/22.10.2019
ВАЛЕНТИНА ИВАНОВА ГЕОРГИЕВА131/22.10.2019
ИЛИЯНА ДИМИТРОВА ИВАНОВА132/22.10.2019
ПЕТЯ РУМЕНОВА ВАСИЛЕВА133/22.10.2019
ЕЛЕНА МИРЧЕВА ВЕЛКОВА134/22.10.2019
БОЖАНКА ВИЧЕВА ЧАНЕВА135/22.10.2019
ВАСИЛ КРАСИМИРОВ ДАЧЕВ136/22.10.2019
ДЕНИЦА АНДОНОВА СТЕФАНОВА137/22.10.2019
ИЛИЯ АСЕНОВ АСЕНОВ138/22.10.2019
МИТКО БОНЧЕВ ШУМНАЛИЕВ139/22.10.2019
АСЕН АСЕНОВ ПЕНКОВ140/22.10.2019
КУРТИ ЯНКОВ КУРТЕВ141/22.10.2019
АСЕН НИКОЛАЕВ ДЖАМБАЗОВ142/22.10.2019
ДЖЕМАЛ АЛИЕВ МЕХМЕДОВ143/22.10.2019
МАРИН ГЕОРГИЕВ ДИМОВ144/22.10.2019
ГАЛИНА СТОЯНОВА ГОЧЕВА145/22.10.2019
ИСКРА МАРИНОВА ДИМОВА146/22.10.2019
СТАНИМИР ДОБРИНКОВ РАЙНОВ147/22.10.2019
ЛЮБКА НАДЕВА ДИМИТРОВА148/22.10.2019
ДОБРИН РАДЕВ ШУДОВ149/22.10.2019
РАДИ ПЕТРОВ ШУДОВ150/22.10.2019
ЯНКА ХРИСТОВА ШУДОВА151/22.10.2019
ИРЕНА РУМЕНОВА СТОЯНОВА152/22.10.2019
ЙОРДАН СЛАВОВ ЙОРДАНОВ153/22.10.2019
МАРИЯ СПИРОВА ГОСПОДИНОВА154/22.10.2019
ИВЕЛИН СЪБИНОВ СЪБЕВ155/22.10.2019

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031 

Решения

  • № 368-МИ / 01.09.2020

    относно: Заявление за предсрочно прекратяване пълномощията на Юлия Димитрова Пелишева- Гавазова, обявена за избран общински съветник от ПП ГЕРБ и обявяване на следващ кандидат от листата на ПП ГЕРБ.

  • № 367-МИ / 13.12.2019

    относно: Заявление за предсрочно прекратяване пълномощията на Йордан Лечков Янков, обявен за избран общински съветник от ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА и обявяване на следващ кандидат от листата на ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА.

  • № 366-МИ / 14.11.2019

    относно: Заявление за предсрочно прекратяване пълномощията на Любомир Асенов Захариев, обявен за избран общински съветник от ПП ГЕРБ и обявяване на следващ кандидат от листата на ПП ГЕРБ.

всички решения