ПЪРВО НАПРАВЛЕНИЕ – тръгване 8.00 ч. от общината
1.ВЪГЛЕН |
08:45 |
138 |
2.БЯЛА |
09:00 |
139 и 140 |
3.НОВАЧЕВО |
09:30 |
137 |
4.ГРАДСКО |
09:45 |
136 |
5.ИЗГРЕВ |
10:30 |
132 |
6.БОЖЕВЦИ |
10:45 |
133 |
7.СРЕДОРЕК |
11:00 |
134 |
8.СТАРА РЕКА |
11:30 |
131 |
9.ЗАЙЧАРИ |
12:00 |
135 |
Общо: 9 населени места; 10 избирателни секции
Кола ПЕЖО БОКСЕР № СН 28-82 СС;
Шофьор:ДИМИТЪР ИВАНОВ
ОИК: ДИМИТЪР ВЪНДЕВ
Общинска администрация: ЗЮЛФИЕ РУСЕВА
ВТОРО НАПРАВЛЕНИЕ – тръгване в 8.00 ч. от общината
1.КРУШАРЕ |
08:30 |
168 и 169 |
2.ЧОКОБА |
09:30 |
163 |
3.БОЗАДЖИИ |
09:45 |
158 |
4.СКОБЕЛЕВО |
10:00 |
159 |
5.БИКОВО |
10:30 |
157 |
6.КЕРМЕН |
10:45 |
160,161 и 162 |
7.МЛАДОВО |
11:30 |
156 |
8.КОВАЧИТЕ |
12:00 |
152 |
Общо: 8 населени места; 11 избирателни секции
Кола: СИТРОЕН ДЖЪМПЕР № СН 30-31 СС
Шофьор:ВАЛЕНТИН МАРКОВ
ОИК: РОСИЦА КОЛЕВА
Общ.администрация: МИГЛЕНА ИВАНОВА
ТРЕТО НАПРАВЛЕНИЕ – тръгване в 8.00 часа от общината
1.ЧИНТУЛОВО |
08:30 |
141 |
2.МАЛКО ЧОЧОВЕНИ |
08:45 |
142 |
3.ГАВРАИЛОВО |
09:00 |
144 И 145 |
4.ГОЛЯМО ЧОЧОВЕНИ |
09:45 |
143 |
5.СЕЛИМИНОВО |
10:00 |
146 И 147 |
6.БИНКОС |
10:30 |
148 |
7.СТРУПЕЦ |
11:00 |
149 |
8.СТАРО СЕЛО |
11:30 |
150 |
9.ЗЛАТИ ВОЙВОДА |
12:00 |
151 |
Общо: 9 населени места ; 11 избирателни секции
Кола: ФОРД ТРАНЗИТ № СН 44-54 НС
Шофьор:
ОИК: РОСИЦА ТОДОРОВА
Общ. администрация: ТАНЯ НИКОЛОВА
ЧЕТВЪРТО НАПРАВЛЕНИЕ - тръгване 8.00 часа от общината
1.КАМЕН |
08:30 |
170 |
2.ЖЕЛЬО ВОЙВОДА |
09:00 |
171, 172 и 173 |
3.БЛАТЕЦ |
09:30 |
179 |
4.ДРАГОДАНОВО |
10:00 |
180 |
5.ТРАПОКЛОВО |
10:30 |
181 |
6.ГОРНО АЛЕКСАНДРОВО |
10:45 |
182 |
7.ГЛУШНИК |
11:00 |
178 |
8.КАЛОЯНОВО |
11:30 |
177 |
9.ТОПОЛЧАНЕ |
12:00 |
174,175 и 176 |
Общо:9 населени места; 13 избирателни секции
Кола МАЗДА № СН 00-88 СН;
Шофьор: ДОНЧО АПОСТОЛОВ
ОИК: ПЕПА МИТЕВА
Общинска администрация: ВАНЯ ДРУМЕВА
ПЕТО НАПРАВЛЕНИЕ - тръгване 8.00 часа от общината
1.ГЕРГЕВЕЦ |
08:30 |
167 |
2.САМУИЛОВО |
08:45 |
165 И 166 |
3.ПАНАРЕТОВЦИ |
09:15 |
154 |
4.ГЛУФИШЕВО |
09:30 |
164 |
5.НИКОЛАЕВО |
10:00 |
155 |
6.МЕЧКАРЕВО |
10:30 |
153 |
Общо:6 населени места; 7 избирателни секции
Кола РЕНО ТРАФИК № СН 86-20 ВВ;
Шофьор:ЙОРДАН ГОЧЕВ
ОИК: ЕЛЕОНОРА КУЛИШЕВА
Общинска администрация: ЛЕНА БАЕВА
ШЕСТО НАПРАВЛЕНИЕ – тръгване 8.00 часа от общината
1.Сотиря |
08:30 |
127 и 128 |
2.Ичера |
09:30 |
129 |
3.Раково |
10:30 |
130 |
Общо: 3 населени места ;4 избирателни секции
Кола ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР № СН 00-60 СА;
Шофьор: НИКОЛАЙ НИКОЛОВ
ОИК: ЛЪЧЕЗАР ДОЙЧЕВ
Общинска администрация: НАНКА ДОБРЕВА
НАПРАВЛЕНИЯ ЗА СИК В ГРАД СЛИВЕН
-14.00 часа от 001 до 025 избирателна секция
-14.30 часа от 026 до 052 избирателна секция
-15.00 часа от 053 до 080 избирателна секция
-15.30 часа от 081 до 106 избирателна секция
-16.00 часа от 107 до 126 и от 183 до 185 избирателна секция
ОИК: МАРИЯ ЧОМПОВА, ЛЮБОМИР ЗАХАРИЕВ, ФАТМЕ МУСТАФОВА, СЕВДА ОСМАНОВА, СТЕЛЛИ СТЕФАНОВА, ВИОЛЕТА КАЛЧЕВА И ПЕТЯ РУМЕНОВА
Общинска администрация:
1.Станка Тачева
2.Стайка Николова
3.Вяра Узунова
4.Величка Пантелеева
5.Росица Петкова